Home / Slider / Nagashima pojeździ również w WSBK

Nagashima pojeździ również w WSBK

Honda zmienia zawodnika na ostatnią rundę World Superbike w tym roku. Finał sezonu w Australii odbędzie się bez kontuzjowanego w Indonezji Ikera Lecuony, a jego miejsce zajmie widywany ostatnimi czasy w MotoGP Tetsuta Nagashima, który po nieznalezieniu miejsca w grand prix dostał ogromną szansę od Hondy bycia zawodnikiem rezerwowym i testowym.

Kliknij, aby pominąć reklamy

30-latek sporo czasu spędził w tym roku na motocyklach produkcyjnych. W sierpniu zwyciężył w najważniejszym wyścigu długodystansowym – Suzuka 8 Hours, a w czerwcu wziął udział w testach MotoGP w Misano. Nic więc dziwnego, że to z niego skorzysta Honda podczas ostatniej w tym roku rundy WSBK. Odbędzie się ona w najbliższy weekend.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
143 zapytań w 1,196 sek