Home / Gry / Wysokie pozycje polskich graczy w drugiej rundzie MŚ eMotoGP na PlayStation

Wysokie pozycje polskich graczy w drugiej rundzie MŚ eMotoGP na PlayStation

Mateusz Kapusta, Patryk Mytych i Łukasz Dąbrowski nie zawiedli podczas bardzo trudnej rundy mistrzostw świata MotoGP eSport Championship.

Druga runda oficjalnych mistrzostw świata eMotoGP była jedną z najtrudniejszych w historii. Gracze otrzymali niesamowicie wymagający zestaw – legendarny tor Donnington Park oraz Hondę Micka Doohana o pojemności 500cc. Dla niewtajemniczonych może wydawać się to niczym nadzwyczajnym, jednak stare motocykle o tej pojemności nie miały kontroli trakcji ani jakichkolwiek asyst przez co wszystko zależało wyłącznie od zawodnika. Dokładnie tak samo odwzorowano ten element w wirtualnym świecie wyścigów motocyklowych.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na PlayStation z całej trójki najlepiej poradził sobie Patryk Mytych, który wywalczył 20 miejsce ogólnie i 5 w kategorii PS5. Tuż za nim uplasował się Mateusz Kapusta ze Szkopek Team, który zajął 22 miejsce ogólnie i 7 na PS5. Całkiem nieźle poradził sobie także Łukasz Dąbrowski plasując się na 40 miejscu w klasyfikacji ogólnej i na 11 na PS5. W eliminacji wzięło udział kilkaset osób, tak więc wyniki blisko TOP20 na świecie są po prostu bardziej niż zadowalające, zwłaszcza gdy wokół siebie ma się mnóstwo mocnych Włochów, Hiszpanów i Brytyjczyków u których MotoGP jest szczególnie popularnym sportem.

Kolejna runda MotoGP eSport Championship rozpocznie się 31 marca. Co czeka na zawodników? Tego dowiemy się na dzień przed rozpoczęciem, gdyż taki tajemniczy zamysł mają organizatorzy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
125 zapytań w 1,041 sek