Home / Moto3 / Alex Marquez również na stole operacyjnym

Alex Marquez również na stole operacyjnym

Alex Marquez

Alex Marquez – młodszy brat tegorocznego mistrza świata MotoGP Marka Marqueza – przeszedł operację ramienia. Zawodnik zespołu Estrella Galicia, który odniósł w sezonie 2013 jedno zwycięstwo i zakończył rok w MotoGP na 4. pozycji, musiał przejść zabieg kontuzjowanego niedawno ramienia.

Decyzja o poddaniu się operacji została podjęta w ostatnich miesiącach, gdy Hiszpanowi dokuczało ramię, w którym podczas GP Malezji doszło do przemieszczenia kości. Operacja została przeprowadzona w szpitalu Hospital Universitario Quiron Dexeus w Barcelnie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Teraz młodego zawodnika czekają przynajmniej trzy tygodnie odpoczynku od treningów. W przyszłym roku Hiszpan pojedzie w Moto3 na motocyklu Hondy, startując obok Alexa Rinsa.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
17 zapytań w 0,704 sek