Home / MotoGP / Lorenzo: Dam z siebie wszystko, by zdobyć ten tytuł

Lorenzo: Dam z siebie wszystko, by zdobyć ten tytuł

Jorge Lorenzo

Jorge Lorenzo jest zdeterminowany, by nie myśleć już o poprzednich rundach MotoGP i zamiast tego skupić się na zadaniu, jakie czeka na niego w Walencji. Hiszpan musi odrobić siedem punktów do Valentino Rossiego, by wywalczyć trzeci tytuł mistrzowski królewskiej kategorii.

„Przybyliśmy do Walencji po pełnym wydarzeń i ekscytującym sezonie. W Malezji mieliśmy dobry wynik i odrobiliśmy trochę punktów w mistrzostwach, ale zostawię przeszłość za sobą i pozostanę skupiony tutaj, w Cheste, gdzie jest wiele do ugrania.” – powiedział Lorenzo przed weekendem.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Mam nadzieję, że domowi fani będą nas wpierać i że będzie to dobry wyścig. W tym roku wygrałem poprzednie trzy wyścigi rozgrywane w Hiszpanii. Spisanie się dobrze w Walencji byłoby wspaniałe.” – dodał Hiszpan.

„Zawsze zaznaczałem gorące przywitanie, jakie robią nam fani i jestem pewny, że w Walencji będziemy cieszyć się świetnym widowiskiem. Na torze dam z siebie wszystko, by zdobyć ten tytuł.” – zakończył #99.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
16 zapytań w 0,909 sek