Home / MotoGP / Operacja Dovizioso przebiegła pomyślnie

Operacja Dovizioso przebiegła pomyślnie

Nowy zawodnik fabrycznego Ducati – Andrea Dovizioso jest już po operacji usunięcia płytki z jego ramienia. Metal był umieszczony by pomóc zrosnąć się złamanej kości prawego obojczyka.

Przypomnijmy, że Włoch doznał kontuzji podczas wypadku na motocrossie, do którego doszło w Styczniu.

„Właśnie się obudziłem. Lekarz powiedział mi, że zabieg się udał i wszystko poszło dobrze. Niedługo opuszczę szpital i zacznę rehabilitację,” Dovi napisał na swojej stronie na Twitterze we wtorek wieczorem(@Andrea Dovizioso).

Usunięcie metalowej płytki niestety nie pomogło z tajemnicze bóle szyi, na które Włoch narzekał tydzień temu podczas 3 dniowych prywatnych testów Ducati, które odbyły się w Jerez.

Dovizioso wspominał, że bóle szyi pojawiały się od czasu wypadku na torze w Sepang w Październiku.

Kilka dni temu, w niedzielę, #4 wygrał wyścig podczas Sic Supermoto Day, wraz ze swoim partnerem w zespole Mauno Hermune.

Pierwsze oficjalne testy MotoGP rozpoczną się na początku lutego 2013 roku w Sepang (Malezja).

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
16 zapytań w 0,698 sek