Home / WMMP / Nowy zespół Gabora Talmacsi!

Nowy zespół Gabora Talmacsi!

W kategorii 125cc mamy już pierwsze transfery na nowy sezon. Do Teamu Master MVA Aspar dołączył Gabor Talmacsi, który w zakończonym sezonie jeździł w zespole Humangest Racing Team 125.

Zespół Master MVA Aspar w oficjalnym oświadczeniu potwierdziW kategorii 125cc mamy już pierwsze transfery na nowy sezon. Do Teamu Master MVA Aspar dołączył Gabor Talmacsi, który w zakończonym sezonie jeździł w zespole Humangest Racing Team 125.

Zespół Master MVA Aspar w oficjalnym oświadczeniu potwierdził tę wiadomość. 25letni Węgier nie ukrywał swojego zadowolenia z tego transferu i zapowiedział, że już nie może się doczekać pracy z maszyną Aprilii.

„Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem ten kontrakt. Ten rok był dla mnie trudny. Aprilia miała dużo lepsze motory, niż mój, przez co byłem w gorszej sytuacji. Jednak potrafiłem walczyć i kończyć wyścigi na podium. Praca z zespołem mistrzowskim, jakim jest team Master Aspar, jest dla mnie wielkim wyzwaniem i już odliczam dni do mojego debiutu. Data ta nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona, jednak jeżeli to ja miałbym zdecydować, to mógłbym zacząć już jutro!”

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
18 zapytań w 1,002 sek