Home / WMMP / Talmasci wkrótce w Scot Honda

Talmasci wkrótce w Scot Honda

Gabor Talmasci jest gotów na przejście z motocykla typu KTM na Hondę. Węgier, który w klasyfikacji generalnej klasy 125 zajął 3 miejsce odrzucił ofertę KTM’a na przedłużenie kontraktu na rok 2006.

Gabor odrzucił ofertę, ponieważ nieGabor Talmasci jest gotów na przejście z motocykla typu KTM na Hondę. Węgier, który w klasyfikacji generalnej klasy 125 zajął 3 miejsce odrzucił ofertę KTM’a na przedłużenie kontraktu na rok 2006.

Gabor odrzucił ofertę, ponieważ nie chciał pozostać zawodnikiem numer 2 w teamie KTM’a a teraz jest bliski podpisania kontraktu z innym teamem.- wyjaśnił menadżer Gabora — Stefano Favaro.

Scot Honda da mu możliwosc startu na fabrycznej Hondzie z pełnym wsparciem japońskiej fabryki i mechaników którzy pomogli Andrea Dovizioso zdobycie tytułu w 2004 roku.
Kontrakt powinien być podpisany w czwartek (15 Listopada) i Talmasci będzie mógł zadebiutować na nowej maszynie później w tym miesiącu na dwudniowych testach w Jerez, Hiszpania.

Gabor Talmasci powiedział: „Jestem zadowolony z tego, że wiem, co będę robił w przyszłym sezonie. Miło jest skończyć rok z pozytywnymi wynikami właśnie w ten sposób. Jestem szczęśliwy, ponieważ otrzymałem w wiodącym teamie status numer jeden. Chciałbym podziękować, KTM’owi za ten sezon, ponieważ był moim najlepszym od czasu mojego debiutu. W środku sezonu myślałem, że mam szanse walczyć o tytuł, lecz niestety zrobiłem kilka błędów i moje nadzieje legły w gruzach.

Jego menadżer Favaro powiedział:, „Myślę, że odrzucenie oferty KTM’a i podpisanie kontraktu z Hondą było najlepszą z możliwych decyzji. Jesteśmy zadowoleni z tego, że włoska firma Scot ufa Gaborowi. Sezon własnie się skończył ale Gabor dość szybko wróci do
pracy.

Żródło: www.motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
60 zapytań w 0,690 sek