Home / Artykuły / Komfort jazdy i klasa w jednym modelu

Komfort jazdy i klasa w jednym modelu

Wybierając samochód z oferty Carsmile zyskuje się dostęp do szerokiego asortymentu modeli z różnych półek cenowych. Dzięki temu każdy znajdzie auto dopasowane do własnych potrzeb. Zapewne każdy kierowca ma swoją ulubioną markę samochodów, której ufa i kojarzy mu się z bezpieczeństwem i niezawodnością. Dla wielu osób taką marką jest Opel. Sprawdź jaką ofertę przygotowaliśmy!

Opel samochodem dla każdego

Jednym z częściej wybieranych modeli samochodów w abonamencie jest Opel. Cennik dostosowany jest do możliwości finansowych każdego klienta. Mówi o tym już motto firmy, które brzmi: „Przyszłość należy do wszystkich”, dlatego zwykle w atrakcyjnej cenie otrzymuje się jakość i ponad 100-letnią tradycję. Tylko w okresie od 2016 do 2020 roku producent zdecydował się na wprowadzenie 29 nowych modeli, dopasowując je do oczekiwań różnych grup klientów. O popularności marki świadczy fakt, że w 2016 roku udziały Opla w rynku wynosiły 17% (sprzedano ponad 3 mln samochodów). Każda z tych rzeczy pokazuje, że Opel jest na tyle uniwersalny, że każdy znajdzie model dopasowany do własnych potrzeb w atrakcyjnej cenie.

W abonamencie najlepiej

Abonament Carsmile to przede wszystkim pakiet usług dodatkowych. W jednej cenie klient otrzymuje ofertę pełnego ubezpieczenia i dostęp do usług serwisowych. Dzięki temu regularne przeglądy i wymiana wyeksploatowanych części nie jest dla posiadacza samochodu dużym obciążeniem. W abonamencie mieści się także sezonowa wymiana opon i przechowywanie ich w bezpiecznych warunkach. Dzięki temu nie trzeba myśleć o tym samemu. Decydując się na abonament w Carsmile zyskuje się zatem komfort i odciążenie od typowych obowiązków związanych z posiadaniem samochodu. Rata i czas spłaty dobrane są w taki sposób, by nie stanowić nadmiernego obciążenia dla klienta. To sprawia, że może on wybrać lepszy samochód i dopasować go nie tylko do swoich możliwości finansowych, ale i indywidualnych preferencji.

Nie rezygnuj przez cenę

Cennik dostępny na stronie Carsmile pokazuje, że przedział cenowy jest bardzo zróżnicowany, dzięki czemu rata w abonamencie będzie dopasowana do realnych możliwości klienta. Wybierając tańszy model Opla, nie rezygnuje się z bezpieczeństwa jazdy czy też z estetycznego wyglądu. Wybierając Carsmile, zyskuje się poczucie, że oferta cenowa została przygotowana w taki sposób, by klient otrzymał niezbędny pakiet usług przy atrakcyjnych cenach.

Carsmile to platforma, która przygotowana jest po to, by zaspokoić potrzeby każdego klienta. W ofercie znaleźć można uniwersalny, ekonomiczny, a przy tym ekologiczny samochód Opel. Cennik dostosowany jest w taki sposób, aby możliwości finansowe klienta nie stanęły na przeszkodzie, by mógł nim jeździć. Elastyczność i różnorodność oferty spełnia oczekiwania każdego, kto chce z niej skorzystać.

Źródło: art. sponsorowany

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 1,363 sek