Home / Inne / Patryk Kosiniak wznawia treningi!

Patryk Kosiniak wznawia treningi!

Za pośrednictwem facebooka Patryk Kosiniak poinformował, że stopniowo będzie wznawiał treningi motocyklowe. Mistrz Pucharu Yamahy R6 z 2016 roku po przejściu do mistrzostw Niemiec IDM miał koszmarny wypadek, w którym złamał nogę. W wyniku powikłań, kilka miesięcy spędził w szpitalu, przechodząc wiele zabiegów operacyjnych, bowiem rana nie chciała się goić. Kariera Patryka wisiała na włosku, jednak teraz wydaje się, że to wszystko już za nim.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„I’m back! Rok czasu nie siedziałem na motocyklu… Pomimo tego, że większość myślała, że nie wrócę – jestem i będę. Co dalej? Na razie zacznę powoli trenować na małych motocyklach i supermoto. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do postawienia mnie na nogi, a przede wszystkim Markowi Mielakowi i Geronimo Centrum Rehabilitacji – bo to tutaj spędziłem wiele miesięcy. Jesteście najlepsi!” – napisał polski zawodnik.

„Dziękuję mojej rodzinie i Wam wszystkim za to, że przez rok czasu tak mocno mnie wspieraliście i mam nadzieję, że będziecie dalej mnie wspierać. Pozdro!” – dodał Patryk Kosiniak.

Źródło: facebook.com/patrykkosiniak15/
Fot. Studio3df

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
139 zapytań w 2,013 sek