Home / Inne / Złe wieści od Patryka Kosiniaka

Złe wieści od Patryka Kosiniaka

Patryk Kosiniak leczy od kilku tygodni poważną kontuzję nogi, która jest wynikiem jego upadku w serii IDM Superbike. Wydawało się, że operacja przebiegła prawidłowo i noga będzie się goić bezproblemowo. Niestety, tarnowianin przekazał w weekend informacje o tym, że doszło do infekcji i konieczny stał się kolejny zabieg, który wydłuży czas leczenia.

„Wszystko szło tak pięknie i nagle komplikacje. Dwa dni temu trafiłem do szpitala, zrobił mi się jakiś stan zapalny tkanki podskórnej. Dostałem mocny antybiotyk i mam nadzieję, że szybko przejdzie i wszystko będzie OK.” – pisał jeszcze w czwartek Kosiniak. Potem jednak wieści były jeszcze bardziej negatywne.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Przypomnijmy, że Kosiniak złamał kości piszczelową i strzałkową. Konieczne było także zastosowanie zewnętrznego stabilizatora. W trakcie operacji, przeprowadzonej w Holandii, złamane kości zostały zespolone 20 śrubami.

„Niestety moja sytuacja w ostatnich dniach bardzo się pogorszyła. Dziś w nocy zostanę przetransportowany do szpitala MSWiA w Warszawie gdzie prawdopodobnie przejdę drugą operację. Jest bardzo poważne powikłanie i infekcja. Wierzę w to że wszystko będzie dobrze i szybko z tego wyjdę. Proszę, trzymajcie za mnie kciuki. Dziękuję również wszystkim zaangażowanym w pomoc.” – przekazał zawodnik w niedzielę.

„Kosie” życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia, a potem na tor!

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
144 zapytań w 1,328 sek