Home / Inne / Team LRP Poland na YouTubie

Team LRP Poland na YouTubie

lrp logo

Ile kosztują starty w motocyklowych mistrzostwach świata FIM EWC i przygotowanie do nich motocykli? Jak od kulis wyglądają testy profesjonalnego zespołu wyścigowego? Z jakimi naprawami wiążą się najbardziej spektakularne wywrotki?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzieć postanowiła ekipa LRP Poland, która zadebiutowała niedawno z własnym kanałem w serwisie YouTube.

W cyklu kolejnych filmów i vlogów członkowie polskiego zespołu nie tylko odpowiadają na najczęściej zadawane przez kibiców pytania, ale także pokazują jak ich życie i praca wyglądają od kuchni.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W dotychczas opublikowanych filmach poruszane są m.in. kwestie kosztów startów w mistrzostwach świata, wywrotek, testów oraz treningów na motocyklach małych pojemności.

Wszystkie materiały znaleźć można na kanale LRP Poland, na którym kolejne filmy będą publikowane co dwa tygodnie.

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,384 sek