Home / Inne / W najbliższy weekend odbędzie się V runda Mistrzostw Polski w Motocrossie

W najbliższy weekend odbędzie się V runda Mistrzostw Polski w Motocrossie

W sobotę i niedzielę, 25-26 sierpnia br. na torze crossowym przy ulicy Wyszyńskiego w Lipnie odbędzie się V runda Mistrzostw Polski w Motocrossie. Łukasz oraz Karol „Carlos” Kędzierscy startujący w barwach BROS Racing Teamu, od ponad dziesięciu lat wspieranego przez  Dunlopa odgrywają w tegorocznej edycji pierwszoplanowe role.

Przed zawodami bracia zajmują dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej w niedawno utworzonej klasie MX Open – Karol jest pierwszy, przed Łukaszem. Mają nadzieję utrzymać przewagę nad rywalami do końca sezonu – czyli przez kolejne trzy rundy.

„Jasne, że rywalizujemy między sobą o to, kto będzie lepszy. Obaj już mamy na koncie sukcesy, ale chcemy dalej wygrywać. Najlepiej razem, choć to nie jest sport zespołowy. Jedziemy do Lipna z bojowym nastawieniem, aby stanąć razem na podium – co udało nam się już dwukrotnie: w Strychowie i Człuchowie. Oczywiście najlepiej, gdyby to były dwa najwyższe stopnie podium” – mówi Karol „Carlos” Kędzierski.

Dunlop, marka należąca do The Goodyear Tire & Rubber Company, jest jednym z wiodących w świecie producentów opon klasy high performance, odnoszącym ogromne sukcesy w dziedzinie sportów motorowych. Bogate doświadczenie firmy w dziedzinie wyścigów opiera się na ciągłym rozwoju innowacyjnych technologii projektowania i produkcji opon do codziennej jazdy. Idąc w ślad za nieustającym pragnieniem podnoszenia przyjemności z jazdy, Dunlop oferuje wszystkim typom motocyklistów i kierowców dynamikę oraz wytrzymałość, jakie daje się uzyskać tylko z najnowszych technologii oponiarskich.

Informacja prasowa

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
151 zapytań w 1,389 sek