Home / IDM / Wieczorkiewicz chce zakończyć sezon pozytywnym akcentem

Wieczorkiewicz chce zakończyć sezon pozytywnym akcentem

Pora na ostatnią rundę w tym sezonie IDM, która tradycyjnie dla tej serii odbędzie się na torze Hockenheimring. Startujący w klasie Supersport Wojciech Wieczorkiewicz będzie chciał zakończyć ten rok pozytywnym akcentem. 

Wojtek wracał z Assen ze sporym niedosytem, gdyż z pewnością był potencjał na więcej. Oprócz niedosytu towarzyszył mu także ból spowodowany upadkiem zakręcie Ossebroeken. Choć pierwsza diagnoza mówiła, że Polakowi nic poważnego się nie stało, to jednak po powrocie do treningów na motocyklu ujawnił się uraz lewego nadgarstka.

W ten weekend przyjdzie mu zadebiutować na znanym głównie z F1 torze Hockenheimring. Obiekt ten liczy 17 zakrętów (10 prawych i 7 lewych) i jest praktycznie płaski. W klasie Supersport ponownie zobaczymy sporą ilość zawodników, gdyż ma ich wystartować aż 28-miu.

“Na pewno damy z siebie wszystko. Fakt, że udało się zrealizować cele na ten sezon daje dużo spokoju. Chcę się dobrze bawić i czerpać frajdę z jazdy, ale przy tym w dalszym ciągu walczyć o punktowane pozycje, aby zakończyć rok pozytywnym akcentem i wejść w przerwę zimową bez uczucia niedosytu.”

Aktualnie Wieczorkiewicz zajmuje 17-tą pozycję w klasyfikacji generalnej i ma na koncie 16-cie punktów. Wyścigi kategorii Supersport odbędą się w niedzielę o godzinie 12:20 i 16:15. Można je będzie obejrzeć pod tym linkiem.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Aleksander Bala

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
145 zapytań w 1,070 sek