Home / IDM / Wieczorkiewicz gotowy do ścigania na Oschersleben

Wieczorkiewicz gotowy do ścigania na Oschersleben

Po trzytygodniowej przerwie do ścigania wraca seria IDM. Po udanym debiucie Wojciecha Wieczorkiewicza na torze Sachsenring, teraz przyjdzie mu się mierzyć na zupełnie innym obiekcie jakim jest Motorsport Arena Oschersleben. 

Choć pierwsza runda na Sachsenringu, gdzie zajął kolejno 15-tą i 12-tą lokatę, daje powody do optymizmu, to jednak Wojtek zachowuje chłodną głowę i w dalszym ciągu koncentruje się przede wszystkim na nauce. Przypomnijmy, że pod koniec kwietnia Poznaniak odbył na tym torze dwudniowe testy. Znajomość tego obiektu powinna mu więc ułatwić dalszy rozwój i dać dobrą bazę do powiększania swojej zdobyczy punktowej.

“Moim celem jest, aby przyjechać w punktach w obydwu wyścigach. Liczę na dobry wynik, bo ten tor jest dla mnie najbardziej znanym z całego kalendarza.. Niemniej jednak pozostali zawodnicy znają go równie dobrze, gdyż to popularny obiekt i spora część z nich tu trenuje. Nie oznacza to, więc że będę miał przewagę, ale fajnie byłoby zdobyć tu punkty. Będziemy starać się robić swoje  i konsekwentnie poprawiać błędy, aby iść do przodu”

Wyścig klasy IDM Supersport z udziałem Wojtka odbędą się w niedzielę o 11:50 i 15:50.  Będzie je można obejrzeć na YouTube pod tym linkiem – LINK

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Aleksander Bala

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
147 zapytań w 1,391 sek