Home / Moto2 / Moto3 / Sam Lowes powraca do Gresini Racing

Sam Lowes powraca do Gresini Racing

Sam Lowes pozostanie w stawce mistrzostw świata Moto2, ale zmieni zespół. W 2019 roku będzie jeździł w barwach Gresini Racing, z którym to w 2016 roku odniósł dwa zwycięstwa.

Nowa umowa dla Brytyjczyka została ogłoszona tuż przed rozpoczęciem domowego weekendu na torze Silverstone. Sam Lowes przed startami dla Gresini dwa sezony spędził w pośredniej klasie na motocyklu Speed Up, zdobywając sześć miejsc na podium i dwa zwycięstwa, w Jerez i Aragonii.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Po powrocie do Moto2 po nieudanym roku w MotoGP Lowes miał nadzieję, że w barwach Swiss Innovative Investors i na motocyklu KTM powalczy o mistrzostwo, jednak stało się inaczej i na razie jeszcze ani razu nie stał na podium.

Źródło: motogp.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
157 zapytań w 0,538 sek