Home / Moto2 / Caterham po pierwszych testach w Moto2

Caterham po pierwszych testach w Moto2

Nowy zespół Caterham Moto2 zakończył swoje pierwsze testy na torach w Jerez i Almerii. Obecny również w Formule 1, Caterham, w Grand Prix związał się na przyszły sezon z Suterem.

Zawodnikami nowego teamu będą Johann Zarco i były kierowca AMA Superbike Josh Herrin. Francuz w tym roku dosiadał motocykla Suter i zdobył w klasie Moto2 dwa podia.

„Dziś [wczoraj przyp. red.] znaleźliśmy ustawienia ramy jeszcze bardziej komfortowe niż te stare i moje czasy okrążeń były znacznie lepsze, z czego jestem bardzo zadowolony,” powiedział Zarco po testach w Almerii. „Drużyna również jest zadowolona z informacji, które dziś zdobyliśmy i to chyba nawet jest ważniejsze.”

„Kończąc sezon z dobrymi czasami i czując się zrelaksowanym na motocyklu, to dobry prognostyk przed 2014. Będę walczył z czołówką i na pewno cieszył się kolejnym sezonem spędzonym w Moto2.”

„Dziś poszło mi znacznie lepiej i poprawił swój czas o ponad jedną sekundę,” powiedział drugi zawodnik zespołu Caterham – Josh Herrin. „Spełniłem postawione sobie cele na dziś i czuje się bardzo dobrze na motocyklu, także pewny siebie mogę rozpocząć zimową przerwę.”

„W zimę będę kontynuował treningi i skupię się na tym, aby być w jak najlepszej formie. Dodatkowo zaczynam się ekscytować moją nową przygodą z Moto2.”

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
150 zapytań w 1,912 sek