Home / MotoGP / Aleix Espargaro zadowolony z drugich testów na Sepang

Aleix Espargaro zadowolony z drugich testów na Sepang

Aleix Espargaro

Aleix Espargaro podczas drugich zimowych testów na Sepang podkręca szybkość. Finalnie stracił do narzucającego tempo Marqueza 1.160s kręcąc czas 2m 00.275s.

Hiszpan razem z ekipą kontynuował pracę nad przyczepnością tylnego koła w swoim Suzuki GSX-RR. “Pracowaliśmy nad trakcją podczas wyjścia z zakrętów, ponieważ  było to ważne, aby zrozumieć zachowanie motocykla w takich warunkach w jakich odbywa się tu wyścig.”

Poprawione zostały także ustawienia kontroli trakcji co pozwoliło podkręcić tempo: “Pracowaliśmy wiele nad elektroniką i znaleźliśmy lepsze ustawienia kontroli trakcji co pozwoliło uzyskać dobre rezultaty.”

Kliknij, aby pominąć reklamy
Finalnie Aleix był bardzo zadowolony z postępów swoich, mechaników i inżynierów z Japonii. “Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ poprawiliśmy nasze tempo. Mamy jeszcze wiele pracy, ale jestem pewien siebie i wiem, że jestem w ekipie, która pracuje bardzo ciężko, aby osiągnać najlepsze wyniki.”

Po testach w Malezji czekają nas przedostatnie testy w Katarze.

Po drugich zimowych testach widać, że na “wolnych” torach typu Sachsenring Espargaro może być zaskakując konkurencyjny. A i kwalifikacjach może w tym sezonie nie raz zaskoczyć.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
129 zapytań w 0,414 sek