Home / MotoGP / Alex Lowes zastąpi kontuzjowanego Bradleya Smitha?

Alex Lowes zastąpi kontuzjowanego Bradleya Smitha?

Alex Lowes

Alex Lowes zapowiedział, że mógłby zastąpić Bradleya Smitha podczas wyścigów na Silverstone i na Misano. Na chwilę obecną wciąż nie wiadomo czy stan zdrowia pozwoli zawodnikowi Monster Yamahy Tech3 wziąć udział w zbliżających się rundach Mistrzostw Świata.

Bradley Smith uszkodził więzadła kolanowe na skutek upadku, do którego doszło podczas treningu przed finałową rundą MŚ Endurance, w której miał gościnnie uczestniczyć. Występ Lowesa w MotoGP nie jest niczym pewnym i zależy od tego czy #38 odzyska wystarczającą sprawność. Ewentualnym zastępcą Smitha na najbliższe dwie rundy mógłby zostać też Katsuyuka Nakasuga.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Nadal nie ma żadnej pewności co do kondycji Bradleya, ale jeżeli zapytaliby mnie o to, czy przyłączyłbym się do zespołu, to byłoby coś niesamowitego.” – powiedział Alex Lowes.

Lowes zadebiutował na motocyklu Yamahy podczas testów na torze w Brnie, na które został zaproszony po zwycięstwie w wyścigu Suzuka 8 Hours, w którym brał udział wraz z Polem Espargaro i Katsuyukim Nakasugą.

Kliknij, aby pominąć reklamy

źródło: bikesportnews.com

AUTOR: W.K.

komentarze 4

  1. Jak dla mnie można mu dać taką szansę :)

  2. I tak zakończy sie gleba jak ostatnio na testach on i Sam maja to w genach :)

  3. To już na 100% potwierdzone info, że Alex Lowes jedzie za Smitha na Silverstone i w Misano. Obstawiam, że raczej będzie ciężko bo 15 okrążeń testów na motocyklu MotoGP, to właściwie przejażdżka, więc każde miejsce niż ostatnie będzie sukcesem.

  4. No to kroją się dwa drogie weekendy dla Tech3 Yamahy :-))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
178 zapytań w 1,180 sek