Home / Inne / Audiobook biografii Valentino Rossiego trafił do sprzedaży

Audiobook biografii Valentino Rossiego trafił do sprzedaży

Jakiś czas temu wspominaliśmy, że powstaje audiobook biografii Valentino Rossiego, o czym fajny materiał przygotowała ekipa In2Ride. Dziś informujemy, że audiobook jest już dostępny w najpopularniejszych serwisach.

Audiobook został zrealizowany przez studio QUBATURA, którego właścicielem i realizatorem jest Kuba Hyrja. Materiał został wydany przez wydawnictwo SQN, które wcześniej przełożyło omawianą biografię na język polski. Książkę przeczytał esportowiec, dziennikarz, a także nasz redakcyjny kolega Mateusza Kapusta (Gucio1846).

Audiobook można nabyć w serwisach: Audioteka, BookBeat, Empik GO, Legimi oraz Storytel.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Fragment: 

 

komentarzy 10

 1. Moźe kogoś zainteresuje informacja, że audiobook jest dostępny w aplikacji audioteka w subskrybcji klub. Ja już przesłuchałem. Dla osób które śledziły karierę Vale od dawna, nie znajdzie się tam zbyt wiele rzeczy o których wcześniej by nie wiedzieli. Aczkolwiek jest to miła podróż sentymentalna. Niestety, ale mam pewne zastrzeżenia do Mateusza w roli lektora. To znaczy, wypadł On dobrze, jak na amatora. Ale jednak cały czas słychać, że książka nie jest czytana przez profesjonalnego lektora. I dla kogoś, kto spędza dużo czasu przy audiobookach, jest to bardzo odczuwalne.

  • Dziękuję za konstruktywną krytykę i za delikatność w słowach :D Przyznaję Ci w pełni rację. Dużo profesjonalistów się mną „opiekowało”, korzystałem ze wszelkich możliwych wskazówek i starałem się możliwie jak najlepiej, nie robiąc wcześniej niczego podobnego. Wyszło wystarczająco dobrze żeby wydawnictwo było zadowolone, oczywiście najpierw mnie sprawdzali wzdłuż i wszerz i słusznie :D Ciekawostka – wszyscy byli zgodni że nie mam charakterystycznego głosu który faktycznie mógłby być kojarzony z lektorstwem, z czym się zgodzę bo wiem że mój głos jest po prostu zwyczjany. Dlatego starali się mnie szkolić jak najbardziej intensywnie pod kątem technicznym żeby nadrobić braki w barwie głosu. Mimo wszystko, mam nadzieję że aż tak się nie umęczyłeś ze mną i dziękuję za przesłuchanie <3

   • Nie no. Aż tak źle nie było. Z całą pewnością miałem bardziej traumatyczne doznania kiedy słuchałem np. Diuny albo Roku 1984. Zresztą, niech za najlepszy dowód, że mimo wszystko miałem sporo frajdy z słuchania, będzie fakt, że przesłuchałem całość w ciągu 2 dni.

    • W takim razie raz jeszcze mi miło i cieszę się że nie czujesz że zmarnowałeś ten czas :) Nie wiem czy to jednorazowy wyskok, ale mimo wszystko będę starał się być coraz lepszy. Dzięki jeszcze raz!

 2. Słyszałem lepsze głosy, ale słyszałem też znacznie gorsze. Ogólnie Mateusz czyta okej, jest przyjemnie ale bez efektu wow. Ogólnie fajna inicjatywa i z pewnością dla niego super sprawa jako fana Rossiego. Jestem za i wracam do dalszego słuchania.

 3. ja przesłuchałem jedynie darmową, około godzinną wersję i …. chyba kupię książkę, nie jestem wielkim fanem audiobook, ale Pan Gosztyła chyba lepiej mnie potrafił zainteresować :) wydaje mi się też, że napotkałem na pewne błędy w wymowie pewnych zwrotów (niestety nie potrafię podać konkretów :( ) może to kwestia, że jestem wielkim Fanem Vale, a Ty próbujesz wejść w pewnym sensie w jego buty ??? nie wiem, nie przejmuj się moją subiektywną opinią, próbuj dalej :)

  • Ło jej! Pan Gosztyła to mistrz, a ja przy nim jestem zwykłą lepierdą, nie ma co porównywać, hehe :D To zawodowiec, profesjonalista, ogólnie mega gość. Całe słuchowisko Wiedźmina z Gosztyłą to było super przeżycie (polecam). Starałem się jak mogłem, ale spodziewałem, że nie wszystkim to siądzie, ale mimo wszystko przejmę się tym i wezmę uwagi do serducha, bowiem wydawnictwo jest zadowolone i daje mi kolejną szansę, więc wszelkie tipy od słuchaczy są na wagę złota <3 Dzięki PeBe że mimo wszystko spróbowałeś próbki i podzieliłeś się wrażeniami. No i piątka za bycie fanem Vale! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
162 zapytań w 1,318 sek