Home / MotoGP / Byrne w Hondzie!

Byrne w Hondzie!

Shane Byrne będzie jeździł w zespole Camel Honda podczas następnych dwóch rund mistrzostw świata MotoGP (Malezja i Katar), jako zastępstwo za kontuzjowanego Troya Baylissa.
28 – letni Brytyjczyk stracił pracę jako jeździec w teamie Proton KRShane Byrne będzie jeździł w zespole Camel Honda podczas następnych dwóch rund mistrzostw świata MotoGP (Malezja i Katar), jako zastępstwo za kontuzjowanego Troya Baylissa.
28 – letni Brytyjczyk stracił pracę jako jeździec w teamie Proton KR-KTM, gdy Austriacka firma postanowiła opuścić szeregi królewskiej klasy.
Byrne w 9 wyścigach, w jakich brał udział w tym sezonie, zdobył 1 punkt.
„Jeżdżąc na motocyklu Camel Hondy to ogromna okazja, która niewątpliwie napawa mnie dumą i dam z siebie wszystko, żeby pokazać swój prawdziwy potencja,” powiedział Byrne. „Spotkam się z ekipą we wtorek, w Sepang na torze, który dość dobrze znam, gdyż testowałem tam kilka razy. Jeszcze nie jeździłem w Katarze, więc to będzie dopiero mój pierwszy raz na tym torze i będę musiał jak najszybciej się tam zaaklimatyzować.”

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,384 sek