Home / MotoGP / Cal Crutchlow najszybszy z kierowców Hondy na Losail

Cal Crutchlow najszybszy z kierowców Hondy na Losail

Imponujący dzień otwarcia dla Brytyjczyka, Cala Crutchlowa, który był najlepszym zawodnikiem jeżdżącym na Hondzie i zajął trzecie miejsce w pierwszym dniu testów.

Dwukrotny zwycięzca Grand Prix w poprzednim sezonie, uzyskał czas 1.55.420s, pomimo długiego czasu spędzonego w boksach. Crutchlow pokonał liczbę zaledwie dwudziestu ośmiu okrążeń.

„To nie był łatwy, pierwszy dzień pracy dla nas, ponieważ nie zrobiliśmy tak dużo, po małym problemie na obu naszych maszynach. Był to problem z czujnikiem kalibracji w nowym silniku, więc nic poważnego, ale to oznaczało, że musiałem spędzić dużo czasu w garażu. Udało mi się przejechać tylko 28 okrążeń i jesteśmy rozczarowani, ponieważ mieliśmy dużo pracy do zrobienia.”

„Ogólnie jednak jestem zadowolony, ponieważ Honda i mój zespół, wspólnie pracowali bardzo ciężko. Wszyscy połączyli siły, aby rozwiązać ten problem i udało nam się. Dzisiejszej nocy zakończyłem testy nieco wcześniej niż planowałem, ponieważ widziałem, jak kilku zawodników wywraca się, kiedy rosa zaczęła osadzać się na powierzchni toru. Więc jestem wystarczająco zadowolony po pierwszym dniu, ale czekam na wiele pracy jutro.” – odniósł się Crutchlow

Kliknij, aby pominąć reklamy

źródło: motogp.com

AUTOR: Dominik Zajączkowski

Miłośnik motorsportu. Zaczynając od czterech kółek i kartingu, zatrzymując się na pasji do wyścigów motocyklowych. Pomimo 24-lat na karku, serię MotoGP śledzę od początku XXI wieku. Na portalu MOTOGP.PL redaguję od roku 2015.

Komentarze: 1

  1. No i prosze doping jakis tam moj ma to i wyniki sie pokazuja mimo ze w testach to jednak :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
129 zapytań w 0,419 sek