Home / MotoGP / Crutchlow już po operacjach. W niedzielę powrót do domu

Crutchlow już po operacjach. W niedzielę powrót do domu

Cal Crutchlow, który pozostaje w szpitalu w Melbourne, przeszedł już planowaną drugą operację złamanej kostki. Już w niedzielę powinien opuścić Australię i wrócić do Wielkiej Brytanii, gdzie miałby rozpocząć proces rehabilitacji.

O stanie zdrowia swojego zawodnika informuje Luccio Cecchinello, szef zespołu LCR Honda: “Operacja trwała mniej niż dwie godziny, Cal obudził się godzinę, po jej zakończeniu. Nie narzekał po niej na szczególny ból. Operację przeprowadził dr Matthias Russ, ten sam lekarz, który przeprowadził pierwszy zabieg. Był bardzo zadowolony z tego, jak przebiegła operacja.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Cal ma wstawione dwie małe płytki i w niedzielę w nocy poleci do domu – nie spodziewamy się żadnych komplikacji. Kiedy tylko będzie w domu, rozpocznie fizjoterapię i da z siebie wszystko, by powrócić jak najszybciej do zdrowia.” – dodał Cecchinello. Na razie nie wiadomo, kiedy Crutchlow będzie mógł wrócić na tor, ale można śmiało przypuszczać, że nie weźmie udziału w GP Walencji i odbywających się po nim testach.

Źródło: motogp.com
Fot. LCR Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
172 zapytań w 1,512 sek