Home / MotoGP / Dążąc do zwycięstwa

Dążąc do zwycięstwa

Cały zespół Konica Minolta Honda wraz ze swoim czołowym kierowcą Shinyą Nakano czuje już „ciśnienie” przed dzisiejszymi testami w Katarze , wszyscy włożyli wiele wysiłku w przygotowanie się do testów.

Był kierowca temu KawasakiCały zespół Konica Minolta Honda wraz ze swoim czołowym kierowcą Shinyą Nakano czuje już „ciśnienie” przed dzisiejszymi testami w Katarze , wszyscy włożyli wiele wysiłku w przygotowanie się do testów.

Był kierowca temu Kawasaki jest już w pełnej dyspozycji i nie może się już doczekać nowego sezonu: „Jestem bardzo zadowolony z postępów jakie wypracowaliśmy wraz z zespołem, oswoiłem się już z nowymi oponami Michelin i cieszę się, że udało nam się wreszcie odpowiednio ustawić mój motocykl”.
Cały zespół wraz z kierowcą jest więc dobrej myśli przed dzisiejszymi testami jak i nowym sezonem są pewni, iż wysiłek, który wspólnie włożyli w budowę temu pozwoli im włączyć się do walki o czołowe lokaty. Shinya zapowiedział, że w Katarze wyciśnie z siebie i z motocykla maksimum możliwości i wykręci bardzo dobry czas.
Trzymamy kciuki

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
120 zapytań w 0,370 sek