Home / MotoGP / Elias nie wystąpi w GP Włoch!

Elias nie wystąpi w GP Włoch!

Według Clinica Mobile, zawodnik ekipy Fortuna Yamaha Tony Elias złamał sobie lewy nadgarstek i kostkę u nogi, podczas wczorajszych testów na torze w Le Mans. Debiutant, który niedzielny wyścig ukończył na 9. miejscu, w poniedziałek uzyskał niezły czaWedług Clinica Mobile, zawodnik ekipy Fortuna Yamaha Tony Elias złamał sobie lewy nadgarstek i kostkę u nogi, podczas wczorajszych testów na torze w Le Mans.
Debiutant, który niedzielny wyścig ukończył na 9. miejscu, w poniedziałek uzyskał niezły czas, jedynie o 0,7 sekundy gorszy od najlepszego, który należał do Marco Melandriego ale potem mocno się poturbował rozstając się z jego motocyklem.

Jest nadzieja, że kontuzja nogi wyleczy się naturalnie, ale młody Hiszpan dziś przejdzie operację, która ma na celu wspomóc gojenie się ręki.
W zależności, czy operacją się powiedzie i jak długi będzie czas rekonwalescencji, Elias ma niewielkie szansę aby być w pełni sprawnym na kolejną rundę mistrzostw – Grand Prix Włoch, która odbędzie się 5 Czerwca na torze Mugello.

Jak się dziś okazało (18.05.2005r.) Toni Elias nie wystartuje w nadchodzącym Grand Prix. Lekarze będą starali się zrobic wszystko aby Hiszpan był gotowy na kolejną rundę mistrzostw w Katalonii.

Źródło: www.crash.net

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
113 zapytań w 0,371 sek