Home / MotoGP / Franco Morbidelli patrzy na „jasną stronę”

Franco Morbidelli patrzy na „jasną stronę”

W ostatnią niedzielę, w GP Portugalii, Franco Morbidelli dojechał na ostatniej pozycji wśród zawodników sklasyfikowanych: był 14., co dało mu dwa punkty do klasyfikacji generalnej. Jeździec Yamahy był zawiedziony przebiegiem swojego weekendu w Portimao, ale mimo tego udało mu się dostrzec coś dobrego.

Kierowca Yamahy żałował swojej nierównej jazdy: „To był bardzo ciężki wyścig. Podczas testów miałem około sześć dziesiątych sekundy na okrążeniu straty do tempa, a w tę niedzielę byłem średnio o pięć dziesiątych sekundy wolniejszy. Trzeba jednak patrzeć na sprawy z dobrej strony: poprawiłem się o jedną dziesiątą.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Byłem bardzo niespójny w wyścigu, ale mimo wszystko udało mi się dotrzeć na metę. Przynajmniej zdobyłem dwa punkty… Tak to już jest, zawsze szukam pozytywów. Mam nadzieję, że runda w Argentynie będzie lepsza. Mam bardzo odmienny styl jazdy, czasami jesteśmy szybsi w niektórych obszarach, a wolniejsi w innych. Zauważa się to bardzo, gdy jedzie się za innymi producentami… To skomplikowane. Ale ten motocykl ma dużo potencjału.” – dodał.

Źródło: motorcyclesports.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

Komentarze: 1

  1. omg, uświadomiłem sobie że jestem takim Morbidellim IT. Kiedyś dobry, corpo zwabiło kasą, a że ich produkt jest mierny to i rezultatów już nie ma. On poprawił o 0,1s a ja zredukowałem liczbę bezsensownych zapytań z 700 do 200 🤦

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
145 zapytań w 1,783 sek