Home / MotoGP / Honda otwarta na angaż Pedrosy w roli testera

Honda otwarta na angaż Pedrosy w roli testera

Obecny szef Hondy – Alberto Puig – przyznał, że Honda jest otwarta na zatrudnienie Daniego Pedrosy w roli zawodnika testowego MotoGP. Decyzja należy jednak do samego Hiszpana, który zadecydował o końcu kariery zawodniczej w królewskiej klasie.

Wielu byłych zawodników MotoGP pozostaje jako zawodnicy testowi, w tym przykładowo Casey Stoner, który teraz pracuje dla Ducati, a wcześniej właśnie dla Hondy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Rozmawialiśmy o tym pomyśle, to ciekawe móc to rozważać. Musi zadecydować, czy chce zostać testerem. On wie, jakie jest zdanie samej Hondy na ten temat.” – powiedział Puig.

„My nie wiemy na razie, czy będzie chciał dalej kontynuować jazdę jako tester. To jego życie, podejdziemy ze zrozumieniem do każdej decyzji, jaką podejmie.” – dodał.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Pedrosa ze swoim charakterem, wygadaniem i medialnością powinien teraz zostać w MotoGP specem od kontaktów z mediami :D
    A tak serio, to Pedrosa byłby świetnym testerem. Zna Hondę, jest szybki i kompetentny. Pytanie tylko, czy chciałby po tylu latach nadal współpracować z tym zespołem?

  2. Nie widze powodów dlaczego miałby nie chcieć
    Z Yamahą sie nie dogadał Ducati ma swoich ludzi ,ewentualnie Suzuki Ale myśle że odpocznie sobie rok czy dwa i wróci do Hondy No chyba że będzie jakaś opcja do fabryki w co bardzo wątpie

  3. Myślałem o takiej roli dla Daniego po zakończeniu kariery, zna Honde jak własną kapse , potrafi być najszybszy w tej serii w odpowiednich okolicznościach i doskonale wie w jakich. Idealny tester dla Hondy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
175 zapytań w 1,557 sek