Home / MotoGP / Jack Miller: Chcę być gotowy na GP Australii

Jack Miller: Chcę być gotowy na GP Australii

jack miller

Jack Miller opuszcza najbliższą rundę MotoGP – GP Aragonii. W Hiszpanii zastąpi go Nicky Hayden, a Australijczyk woli być lepiej przygotowanym na domową rundę na torze Phillip Island. Powodem absencji jest kontuzja, której nabawił się jeszcze w Austrii.

“Największym problemem jest teraz ręka, ale wciąż mam także trzy pęknięte kręgi. Nawet próba jazdy nie na 100 procent z tymi wszystkimi urazami może okazać się niepotrzebnym ryzykiem. Zdecydowaliśmy się opuścić Aragonię by spróbować być gotowym na mój domowy wyścig na Phillip Island. To jeden z moich ulubionych torów i wierzę, że możemy tam także być mocni.” – tłumaczy zwycięzca wyścigu na Assen.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Miller wypowiedział się także na temat krytyki, jaka dotknęła go po ubiegłym sezonie MotoGP, który okazał się nieudany. Przypomnijmy, że młody zawodnik został rzucony na głęboką wodę i z serii Moto3 bezpośrednio awansował do MotoGP.

“Uważam, że w tym roku zmieniło się moje podejście. Myślę, ze ludzie zrozumieli, że mój sposób pracy jest taki sam jak innych zawodników. Pracujemy tak samo mocno jak inni i zasłużyliśmy na to, by być w klasie MotoGP. Nie jest tak, że zdecydowało o tym szczęście.” – dodał.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
122 zapytań w 0,373 sek