Home / MotoGP / Koniec sezonu dla Miguela Oliveiry

Koniec sezonu dla Miguela Oliveiry

Zawodnik Tech3 KTM Miguel Oliveira w niedzielę w Austrii przejdzie zabieg operacyjny ramienia. Kontuzja wykluczyła go już z GP Malezji, nie pozwoli mu też na start w ostatnim w tym roku wyścigu – GP Walencji za 2 tygodnie. Portugalczyk ma uszkodzone ramię po tym, jak na Silverstone w sierpniu zderzył się z Johannem Zarco, a potem pogorszył stan ręki podczas groźnego wypadku w Australii (na zdj.).

Kliknij, aby pominąć reklamy

Oliveira miał nadzieję, że starczy mu sił na GP Malezji, ale w 1. treningu pokonał tylko kilka okrążeń i już w piątek wrócił do Europy, skonsultować się z lekarzami. Ocenili oni, żeby jak najszybciej przeprowadzić zabieg operacyjny ręki. Zabieg przeprowadzony zostanie w Innsbrucku, pod okiem dr Karla Golsera. Nie wiemy, czy Tech3 będzie mieć zastępstwo na GP Walencji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
141 zapytań w 1,223 sek