Home / MotoGP / Kontuzja Pedrosy po incydencie z Zarco?

Kontuzja Pedrosy po incydencie z Zarco?

Dani Pedrosa nie ukończył wyścigu o GP Argentyny na torze Termas de Rio Hondo. Hiszpan z zespołu Repsol Hondy dobrze rozpoczął wyścig i jechał w czołówce, jednak nie trwało to długo. Został uderzony od wewnętrznej strony zakrętu przez przeciskającego się Johanna Zarco. Choć opanował maszynę, po chwili wyjechał zbyt szeroko i doszło do uślizgu tylnego koła.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Hiszpan zaliczył klasycznego high-side’a, niebezpiecznie upadając na tor. Nie próbował już kontynuować jazdy. Po wyścigu zespół Repsol Hondy napisał na twitterze, że Pedrosę czekają badania w Hiszpanii. Na razie nie wiadomo, czy ręka jest poważnie uszkodzona: “Dani poobijał nadgarstek na pierwszym okrążeniu. W przyszłym tygodniu przejedzie badania medyczne w Barcelonie.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
117 zapytań w 0,394 sek