Home / MotoGP / Lamborghini znowu sponsorem Pramac Ducati w obliczu problemów

Lamborghini znowu sponsorem Pramac Ducati w obliczu problemów

Satelicki zespół Pramac będzie w GP Ameryk mieć Lamborghini jako sponsora tytularnego. Marka produkująca samochody należy do tego samego koncernu motoryzacyjnego co Ducati. Wszystko to niedługo po tym, jak okazało się, iż dotychczasowy sponsor tytularny – Alma – ma problemy prawne. A dokładnie jej właściciel – Luigi Scavone. Już wcześniej z motocykli zespołu zniknęły loga tej firmy.

Jak informowały włoskie media, Scavone w marcu został aresztowany w związku z śledztwem dotyczącym ukrywania przychodów. Sam zespół Pramac Ducati nie komentował sprawy, jednak w GP Argentyny na owiewkach były puste miejsca. Zamiast tego, w GP Ameryk na maszynach Jacka Millera i Francesco Bagnai zobaczymy logo Lamborghini. Motocykle mają mieć swoje standardowe kolory.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Inaczej było rok temu: w GP Włoch 2018 Lamborghini również wspierało Pramaca, jednak wtedy Lamborghini Centro Stile zaprojektowało zjawiskowe, czarno-żółte malowanie, nawiązujące do kolorów tej marki. Poza sponsoringiem, Lamborgini dostarczy również samochody dla Millera, Bagnai i członków zespołu na całą rundę na Circuit of the Americas.

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy podobało Ci się zeszłoroczne, czarno-żółte malowanie Pramac Ducati z GP Włoch?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
160 zapytań w 0,518 sek