Home / Artykuły / Liga Typerów MotoGP 2023 z wyścigami Sprint!

Liga Typerów MotoGP 2023 z wyścigami Sprint!

Rozpoczyna się sezon 2023 w serii MotoGP. Wraz z nim zawodnicy i kibice stają w obliczu największej od lat zmiany w tej serii: do harmonogramu włączono bowiem dodatkowy, sobotni krótki wyścig Sprint, który również będzie można typować w naszej Lidze Typerów.

Przypomnijmy – gra w Lidze Typerów MotoGP polega na typowaniu wyników wyścigów – a dokładnie czołowej 6 każdego wyścigu. Za poprawne wytypowanie pozycji zawodników – lub pomyłki do dwóch miejsc – przyznawane są punkty. Dodatkowo, każdorazowo typujemy również zwycięzcę wyścigu Sprint, za co można dostać kolejne pięć punktów.

Typowanie Sprintu zamykane jest na 5 minut przed jego startem w sobotę, i analogicznie, typowanie wyścigu zamykane jest tuż przed niedzielnym startem. Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi zasadami Ligi Typerów MotoGP 2023!

Nagrody trafią w tym sezonie do najlepszej trójki (TOP3) klasyfikacji Ligi Typerów MotoGP po ostatnim wyścigu sezonu. Będziemy mieli również nagrody w niektórych pojedynczych wyścigach, o czym będziemy każdorazowo informowali.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Witam. Coś nie pykło w tej tabeli wyników. Skąd u większości typujących 5pkt za sprint race, a niektórzy w ogóle nie mają?
    Cała runda do anulacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
152 zapytań w 2,008 sek