Home / MotoGP / Lorenzo: Nowe Ducati lepsze dla mojego stylu

Lorenzo: Nowe Ducati lepsze dla mojego stylu

Jorge Lorenzo jest usatysfakcjonowany nową wersją Desmosedici. Hiszpan uzyskał trzeci wynik niedzielnych testów w Malezji. Stracił jedynie 0.03s do partnera zespołowego, Andrei Dovizioso, który jest wicemistrzem świata. Lorenzo powiedział, że maszyna lepiej skręca, a zwykle jest to pięta achillesowa Ducati.

“Nowy motocykl wygląda ogólnie na szybszy niż stary, więc jest pozytywnie. Zwykle potrzebujesz więcej czasu na poprawienie osiągów, jakie miał stary motocykl, ale tym razem wszyscy zawodnicy, którzy korzystali z tej maszyny, poprawiali swoje czasy okrążeń. Jest to więc bardzo dobry znak. Najlepsze jest to, że ten motocykl wydaje się być bardziej bliski mojemu stylowi jazdy.” – powiedział Jorge Lorenzo po niedzielnej sesji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Z motocyklem, który bardziej mu odpowiada, Jorge Lorenzo będzie w stanie powalczyć o realizację celu, z jakim przeniósł się do włoskiej ekipy: “Z jednym rokiem doświadczenia na koncie, rozumiem bardziej ten motocykl. Jest on bardziej “motocyklem Lorenzo”.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motorsport.com

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. PR PRem … Ale mam nadzieję że przyszły sezon będzie dla Jorge lepszy i będzie w stanie regularnie walczyć ze swoim team partnerem oraz całą resztą.

  2. Ale ja to przewidziałam najwcześniej bo mam szklaną kulę 3D więc widzę lepiej :-))

    A tak na poważnie – Lorenzo w tym sezonie to nie będzie ten sam Lorenzo z poprzedniego sezonu. Już w końcówce zeszłego sezonu pokazywał że jest lepiej. Nie zawsze do końca wszystko wychodziło ale dał się zaobserwować “trend wzrostowy”. Natomiast w tym roku Lorenzo będzie dużo mieszał i w generalce końcowej będzie wyżej od Doviego. Kto już położył na nim krzyżyk to chyba bardzo się zdziwi. Lorenzo to ambitny i utalentowany gość więc na pewno nie odpuści.

    A poza tym najważniejsze by zawsze przegrywał z Rossim :-)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
140 zapytań w 0,445 sek