Home / MotoGP / Marquez dodatkowo podekscytowany własnym zakrętem w Aragonii

Marquez dodatkowo podekscytowany własnym zakrętem w Aragonii

Marc Marquez przyznał, że zespół Hondy nie może nawet na chwilę ustawać w walce o tytuł mistrzowski. Choć przewaga w generalnej klasyfikacji jest wyraźna, to #93 wie, że rywale z Ducati będą w dobrej formie w GP Aragonii. Przypomnijmy również, że Marquez będzie miał na Motorland Aragon zakręt, nazwany jego imieniem, i to również sprawia, że będzie to bardzo istotny dla Hiszpana weekend.

“Aragon to jeden z moich ulubionych torów w kalendarzu, tor gdzie czuję, że mogę jeździć bardzo dobrze, z łatwością. Czekam już na możliwość ścigania przed moją domową publicznością. W tym roku bedzie to wyjątkowe, bo po raz pierwszy jakiś tor zadedykował mi zakręt. Jestem tym faktem bardzo podekscytowany.” – powiedział Marc Marquez.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“W zeszłym roku przyjeżdżaliśmy na ten tor zrównani na pierwszym miejscu w klasyfikacji punktowej, ale w tym roku mam przewagę. Nie oznacza to, że wszystko jest już rozstrzygnięte. Przeciwnie – musimy kontynuować ciężką pracę, ponieważ wygląda na to, że Ducati są szybkie i stabilne na każdym torze.” – skomentował Hiszpan.

“Musimy znaleźć coś, co pozwoli nam na walkę również tutaj. W Aragonii będę chciał być konkurencyjnym od samego początku weekendu. Spróbujemy mieć dobrą bazę i dobrze przygotować się na ten weekend.” – zakończył zawodnik Repsol Hondy.

Źródło: Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy
Sorry, there are no polls available at the moment.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Żeby tam w wyscigu nie wyglebił :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
176 zapytań w 0,531 sek