Home / MotoGP / Marquez pozytywnie przeszedł badania w Portimao. Miller nie w pełni sił

Marquez pozytywnie przeszedł badania w Portimao. Miller nie w pełni sił

8-krotny mistrz świata Marc Marquez oficjalnie może już przystąpić do GP Portugalii, podobnie zresztą jak Jack Miller. Marquez był zgłoszony przez Hondę, ale po długiej przerwie konieczne było jeszcze zezwolenie od lekarzy na torze, bezpośrednio przed weekendem.

W piątek zobaczymy więc Marqueza po 256 dniach przerwy podczas weekendu grand prix. Jack Miller z kolei miał ostatnio operację ręki – Australijczyk zmagał się z syndromem pompującego przedramienia. Jemu także lekarze pozwolili wystartować.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W przypadku Millera wiemy jednak, że zawodnik fabryczny Ducati nie jest w pełni sił i weekend o GP Portugalii może stanowić dla niego problem. Od zabiegu minęło bowiem bardzo niewiele czasu. Podobny zabieg miał ostatnio także Iker Lecuona.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Po dwóch rundach Mareczek zacznie zamiatać i wcale nie nie jest powiedziane że nie włączy się o odzyskanie mistrza świata! Stać go na to

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
132 zapytań w 0,424 sek