Home / MotoGP / Marquez: W Malezji powalczymy o pozostałe tytuły

Marquez: W Malezji powalczymy o pozostałe tytuły

Po kompletnie nieudanej rundzie na Phillip Island i pierwszym nieukończonym wyścigu w tym roku, Marc Marquez nie chce już pamiętać australijskiego grand prix. Ostatnia runda poza Europą odbędzie się w ten weekend w Malezji na torze Sepang, a Honda chce w nim przybliżyć się do tytułów w klasyfikacjach zespołowej i producentów.

“Mieliśmy wyścig pełen rozmaitych wydarzeń w Australii i szkoda, ze nie dało się powalczyć do samego gońca, ale to już za nami. Czekamy już na kolejną rundę w Malezji, z naszym typowym duchem i pozytywnym podejściem. Wciąż naszym celem jest zdobycie dwóch pozostałych tytułów mistrzowskich, chcemy też ponownie wygrać, jeśli nadarzy się taka okazja.” – powiedział Marc Marquez.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Malezja to runda wymagająca – pod względem fizycznym, ale jesteśmy przygotowani, aby sobie z tym radzić, więc zachowamy wysoki poziom koncentracji i spróbujemy dobrze rozpocząć weekend od piątkowego poranka.” – dodał fabryczny zawodnik Repsol Hondy, który jest już pewny tytułu mistrza świata.

Źródło: Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
154 zapytań w 0,484 sek