Home / MotoGP / Mick Doohan zostanie ambasadorem Pramac na rok 2018

Mick Doohan zostanie ambasadorem Pramac na rok 2018

Włoska firma Pramac ogłosiła umowę sponsorską z Mickiem Doohanem i jego synem Jack’iem na sezon 2018.

Umowa obejmie wsparcie Pramaca dla Jack’a podczas tegorocznych Mistrzostw Wielkiej Brytanii Formuły 4 oraz wybranych niemieckich i włoskich wyścigów F4. W międzyczasie pięciokrotny Mistrz Świata kategorii 500cc, Mick Doohan zostanie ambasadorem Pramac.

„Czuję się wyjątkowo zaszczycony, że mogę być częścią rodziny Pramac w 2018 roku w roli ambasadora. Powiązanie z marką o tak dużej pasji, daje naszej rodzinie wielką dumę.” – powiedział Mick Doohan

Dyrektor generalny Pramac, Paolo Campinoti dodał: „Z dumą i satysfakcją osiągnęliśmy porozumienie z Mickiem i Jack’iem Doohanem, logo Pramaca pojawi się na samochodzie Jack’a w jednej z najciekawszych serii samochodów jednomiejscowych.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Dodatkowo, Mick będzie naszym ambasadorem, zarówno na rynku australijskim, który jest dla nas bardzo ważny oraz na rynku globalnym. To partnerstwo potwierdza głęboką przyjaźń, która wiąże Pramac z rodziną Doohan. Wszyscy będziemy wspierać Jack’a w sezonie 2018.”

Brytyjskie Mistrzostwa Formuły 4, certyfikowane przez FIA, są jedynymi otwartymi mistrzostwami samochodów jednomiejscowych dla 15-letnich kierowców i pierwszym krokiem na drabince do Formuły 1.

Kliknij, aby pominąć reklamy

źródło: pramacracing.com

AUTOR: Dominik Zajączkowski

Miłośnik motorsportu. Zaczynając od czterech kółek i kartingu, zatrzymując się na pasji do wyścigów motocyklowych. Pomimo 24-lat na karku, serię MotoGP śledzę od początku XXI wieku. Na portalu MOTOGP.PL redaguję od roku 2015.

komentarze 3

  1. No bez przesady. W niskich seriach trzeba zebrać budżet na starty, i nie ma w tym nic dziwnego. Który 15-sto latek ma własne zarobione na ściganie. Ty pewnie sam zarobiłeś na swój pierwszy rowerek, ale nie każdy jest Tobą. Swoją drogą zobaczymy co wyrośnie z młodego Doohana.

  2. Jest w programie Red Bulla ;) Więc jak się nie sprawdzi, to straci wsparcie i wtedy Ojciec będzie musiał płacić ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
156 zapytań w 1,492 sek