Home / MotoGP / Nakagami: To były intensywne testy

Nakagami: To były intensywne testy

Zawodnik LCR Honda IDEMITSU Takaaki Nakagami ma za sobą trzydniowe oficjalne testy na torze Sepang International Circuit, będące częścią przygotowań do sezonu 2023 MotoGP. Japończyk, który wciąż dochodzi do siebie po urazie prawej ręki, jakiego nabawił się przed rokiem w Aragonii, zakończył próby na 21. miejscu. Takaaki sprawdzając elementy dostarczone mu przez HRC i pracując nad znalezieniem jak najlepszych ustawień swojej Hondy, pokonał w sumie sto okrążeń.

Takaaki Nakagami wraz z resztą stawki MotoGP wróci na tor podczas testów w Portimao, zaplanowanych na 11-12 marca.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Takaaki Nakagami – 21. miejsce (1’59.535): „To były bardzo intensywne testy. Sprawdziliśmy wiele części i zdobyliśmy sporo cennych informacji. Nadal mamy pracę do wykonania, ale jestem zadowolony, bo moja kondycja fizyczna poprawiła się, a ręka jest w dobrym stanie. Przed nami sporo pracy, a w Portimao będziemy mieli wiele rzeczy do sprawdzenia. Bardzo dziękuję mojemu zespołowi, który jak zwykle bardzo ciężko pracuje”.

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
164 zapytań w 1,335 sek