Home / MotoGP / Odmówienie Hondzie to jak powiedzenie “nie” Ferrari w F1

Odmówienie Hondzie to jak powiedzenie “nie” Ferrari w F1

Aleix Espargaro – brat Pola, który stał się kluczowy dla tegorocznego rynku transferowego, przyznał, że jego brat powinien przyjąć ofertę ze strony Hondy, jeśli taka faktycznie się pojawi i będzie korzystna. Zawodnik Aprilii doczekał się również momentu, gdy stawia się jego i jego zespół w gronie ekip, mogących rywalizować o miejsca na podium.

“Fakt, że możemy rozmawiać o walce o tytuł oznacza, że Aprilia dorosła, ja również. Oczywiście, trudno jest pokonać japońskich producentów, tak samo jak zawodników – jak Marca Marqueza. Jeśli będziemy dalej poprawiać się jak dotychczas, to Aprilia będzie dużym zaskoczeniem w latach 2021 – 2022.” – powiedział Aleix Espargaro.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Co do Pola, Aleix rzuca nieco światła na potencjalne przejście do zespołu Hondy. “KTM bardzo go wspiera, traktują go z wielkim szacunkiem i chcą by został. Osobiście nie wiem, jak bardzo Honda chce mojego brata. To trochę jak oferta ze strony Ferrari (w Formule 1), ciężko odmówić.” – skomentował zawodnik Aprilii.

“Zobaczymy co się stanie. Myślę, że Repsol Honda to “drużyna marzeń” w historii MotoGP i jeśli będzie taka możliwość, to trudno będzie powiedzieć “nie”.” – zakończył.

Źródło: gpone.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Mike Leitner potwierdził, że rozmowy między Polem i Honda trwają
    Źródło: motogp.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
128 zapytań w 0,445 sek