Home / MotoGP / Testy MotoGP na KymiRingu jednak zgodnie z planem

Testy MotoGP na KymiRingu jednak zgodnie z planem

Po pierwszych informacjach, jakoby testy MotoGP w Finlandii miały zostać opóźnione, w sobotę potwierdzono, że jednak odbędą się one w sierpniu. W 2020 roku do kalendarza dołączy bowiem tor KymiRing.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Testy mają odbyć się w dniach 19-20 sierpnia, a więc w trakcie wakacyjnej przerwy od wyścigów, na niespełna tydzień przed GP Wielkiej Brytanii na torze Silverstone. Organizatorzy MotoGP oficjalnie potwierdzają, że tor będzie gotowy do sierpnia, mimo że jeszcze niedawno informowano o problemach z dotrzymaniem ustalonych terminów.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Tak się chwalili ukończeniem 80% toru ;) Widać byłem bliżej prawdy jak oceniłem, to na 8% ;)

  2. Wy piszecie, że odwołano, a Jędrzejewski podczas transmisji mówił, że wręcz przeciwnie :D haha

    • Nie obrażając panów komentatorów, to ja już w zeszłym roku pamiętam różne sytuacje, które były wyjaśniane tygodnie wcześniej, a oni niezbyt sobie z tego zdawali sprawę i dalej nad nimi debatowali:)

    • Bo testy miały się odbywać latem, a jeśli w ogóle się odbędą, to później. To jednoznacznie wskazuje na to, że organizatorom zaczyna brakować czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
153 zapytań w 1,508 sek