Home / MotoGP / Rossi ma nadzieję na suchy weekend na Le Mans

Rossi ma nadzieję na suchy weekend na Le Mans

Valentino Rossi stracił pozycję wicelidera w ostatnim wyścigu na torze Jerez, jednak teraz przed Włochem GP Francji, w którym chce wrócić do ścisłej czołówki. Zawodnik Yamahy jest zadowolony z tego, jak przebiegły ostatnie testy Yamahy.

“Testy w Jerez były całkiem pozytywne i myślę, że możemy również czegoś próbować podczas trwania weekendu we Francji. Le Mans to tor, który bardzo lubię, a nasza Yamaha zwykle jest tam konkurencyjna. Celem jest przejechanie dobrego weekendu i właściwa praca od pierwszej sesji treningowej. Chcemy być szybcy od pierwszego dnia.” – powiedział Valentino Rossi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“W zeszłym roku mieliśmy dobre tempo wyścigowe, więc chcemy od tego etapu rozpocząć naszą pracę. Mam nadzieję, że będzie dobra pogoda, aby dało się pracować przez cały weekend. Będziemy wtedy mogli pokazać nasz pełen potencjał. Chcę wrócić na podium, damy z siebie jako zespół wszystko co najlepsze.” – dodał włoski zawodnik.

Źródło: Yamaha

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 0,488 sek