Home / MotoGP / Rossi nie chce powtórki z zeszłego roku w GP Argentyny

Rossi nie chce powtórki z zeszłego roku w GP Argentyny


Ubiegłoroczny wyścig na Termas de Rio Hondo był dla Valentino Rossiego jednym z dwóch w sezonie, kiedy nie zdobył punktów. Włoch został wypchnięty poza tor przez Marca Marqueza, po czym zaliczył upadek. The Doctor ma nadzieję, że takich “atrakcji” nie będzie w tym roku i pogoda będzie sprzyjać rywalizacji.

“Cieszył mnie wyścig w Katarze, ale teraz skupiamy się na Argentynie. Przede wszystkim, mamy nadzieję, że będą dobre warunki na torze w ten weekend, bo to zawsze jest kluczowe. Po drugie, mamy nadzieję, że w tym roku zawsze będzie dobra pogoda!” – powiedział Valentino Rossi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“W zeszłym roku wyścig był niewiarygodnie skomplikowany, trzeba było jeździć w połowie na mokrej, w połowie na suchej nawierzchni. Bardzo trudno jeździć motocyklem na slickach w miejscach, gdzie są mokre fragmenty toru. Mamy nadzieję, że to się nie powtórzy. Zobaczymy, czy będziemy silni. Dam z siebie wszystko, aby powalczyć o podium.” – dodał Włoch.

Źródło: Yamaha

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Myślę że Rossi ma szansę by stanąć na podium szczególnie po tym pierwszym wyścigu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 0,478 sek