Home / MotoGP / Shane Byrne przygotowany na debiut w Hondzie

Shane Byrne przygotowany na debiut w Hondzie

Shane „Shakey” Byrne zadebiutuje w piątek dla teamu Camel Honda, u boku Alexa Barrossa na torze Sepang w Malezji.
Sam Shane mówi o dużej fali zainteresowania Brytyjskich fanów jego osobą, jak doszła informacja o przejściu jego dShane „Shakey” Byrne zadebiutuje w piątek dla teamu Camel Honda, u boku Alexa Barrossa na torze Sepang w Malezji.
Sam Shane mówi o dużej fali zainteresowania Brytyjskich fanów jego osobą, jak doszła informacja o przejściu jego do Hondy. Były mistrz brytyjskiej wersji Superbike (BSBK) zastąpi Troja Baylissa, który wrócił do domu w Monako aby odpocząć od operacji złamanego nadgarstka. Shane będzie jeździł dla Camel Honda także w Katarze.

Shane Byrne: „ Pomyślałem już że mój sezon się skończył ale teraz mam wspaniałą szansę jeżdżenia na Hondzie, jeszcze nie mogę uwierzyć w to co się stało. Będzie trudno bo wszyscy mają wysokie wymagania wobec mnie, ale jestem zdeterminowany aby nie zmarnować tej okazji. Ja nigdy nie jeździłem w Malezji ale miałem tam kiedyś testy na Aprilli. Jest to bardzo techniczny tor i podoba mi się, ale dopóki będę jeździć tam na RC211V nie wiem czego się spodziewać. Ja śniłem tylko aby jeździć na takim motorze jak ten.”

Sito Pons właściciel teamu Camel Honda skomentował: „ Niefortunnie Troy nie może być z nami w Sepangu ani w Katarze to dlatego na te dwa wyścigi dołączy do nas Shane Byrne, angielski kierowca który dobrze sobie radził w Superbike i ma półtora roku doświadczenia w MotoGP. Razem z dobrym motorem i drużyną Shane pokaże swoje prawdziwe możliwości. Mam nadzieje że szybko się on przyzwyczai do motoru i drużyny.”

Źródło: www.motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
127 zapytań w 0,388 sek