Home / MotoGP / Takaaki Nakagami kolejny raz w punktach

Takaaki Nakagami kolejny raz w punktach

Zawodnik LCR Honda IDEMITSU Takaaki Nakagami wywalczył kolejny punktowany finisz, tym razem podczas niedzielnego wyścigu o Grand Prix Australii. Japoński debiutant zaliczył trudne zmagania na słynnym torze Phillip Island, ostatecznie zdobywając dwa punkty po minięciu mety na 14. miejscu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

#30 Takaaki Nakagami – 14. miejsce (41’20.470): „To był trudny weekend, a warunki pogodowe były nieco lepsze, niż w sobotę – nie było tak wietrznie, a temperatura asfaltu wzrosła. Zdecydowaliśmy się na miękką oponę z tyłu i to był dobry wybór, ale na ostatnich 10 okrążeniach miałem sporo problemów. Czasy okrążeń były całkiem dobre, a my nie byliśmy w stanie znaleźć tempa, na jakie liczyliśmy. Ostatecznie zdobyłem punkty, co jest bardzo fajne, ale jednocześnie czuję niedosyt, dlatego już nie mogę doczekać się rundy na Sepang”.

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
161 zapytań w 0,457 sek