Home / MotoGP / Wideo: Sposób na nudę w czasie kwarantanny? Zawodnicy podbijają… rolkę papieru

Wideo: Sposób na nudę w czasie kwarantanny? Zawodnicy podbijają… rolkę papieru

Zawieszenie wszelkich rozgrywek sportowych z powodu pandemii koronawirusa sprawiło, że koniczne stało się poszukanie alternatywnych rozrywek. Jedni biorą udział w wirtualnych wyścigach, a inni – podejmują się wyzwań. Do jednego z nich dołączyło kilku zawodników MotoGP.

Toilet Paper Challenge to wyzwanie, polegające na 10-krotnym podbiciu nogą rolki papieru toaletowego – która to rolka w pewnym sensie stała się „symbolem” deficytowego towaru na czas pandemii. Wszystko oczywiście z przymrużeniem oka. Jako pierwsi prawdopodobnie swoje „wyczyny” zaczęli publikować zawodnicy włoskiego Juventusu. Wszystkie w sieci możecie szukać pod hashtagiem #10toqueschallenge .

Kliknij, aby pominąć reklamy

W wyzwaniu wzięli także udział m.in. Marc i Alex Marquezowie, Fabio Quartararo czy Joan Mir – a jak im poszło – zobaczcie poniżej (konieczne może być kliknięcie w boks z filmem, aby go uruchomić).

How some of the riders pass time under self quarantine…I think Alex Marquez has lost his mind lol from r/motogp

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
145 zapytań w 1,381 sek