Home / MotoGP / Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Francji

Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Francji

Za nami kolejna runda MotoGP. Deszczowe GP Francji zweryfikowało niektórych zawodników, inni wykazali się niemałymi umiejętnościami. Kto Waszym zdaniem zasłużył na miano najlepszego zawodnika wyścigu, a kto jest jego największym rozczarowaniem?

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano Zawodnika Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby pominąć reklamy

A kto jest największym Rozczarowaniem Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

komentarzy 6

 1. Janusz Transportu

  Jak dla mnie na duży plus oczywiście Miler – wygrana pomimo dwóch kar, Zarco – pewna każda od początku, quartararo za zimna głowę bo przecież noe jest to mistrz na mokrym, bagnaia za płynna jazdę i dotarcie do czwartej pozycji i oczywiście Petrux.
  Mareczka nie wiem jak ocenić, początek taki sobie na suchym wszyscy w czubie zaczynali mu znowu odjeżdżać aż tu nagle zaczęło robić sie mokro No i Marek zaczął jechać jak prawdziwy dzik – niestety potem dla niego okazał sie jeźdźcem bez głowy ale moim zdanie mimo wszystko to był jego najlepszy wyścig po powrocie

 2. + Thriller za świetny wyścig

  – MARQ za niemądrą jazdę

 3. Dziwny to wyścig był i dziwny cały weekend. Jakiś taki bez emocji. Zmienne warunki powinny sprawiać jakieś dodatkowe atrakcje, a tu wręcz przeciwnie. Nikt nie wyskoczył przed szereg ze zmianą opon, nikt nie zaszalał.

  + u mnie zawsze ma zwycięzca z automatu. Dodatkowo fajnie Alex Marquez i Nakagami. Trochę bez ognia, trochę bez walki, ale lubię ich i fajnie ich widzieć w górnej części tabeli.

  – dla mnie Rins. Facet ma papiery na mistrza a ciągle w żwirze leży.

  Nie zgodzę się co do MM za niemądrą jazdę. Zauważ, że będąc na P1 i tak miał gorsze tempo niż zawodnicy za nim. Nie mógł całkiem zwolnić. Nie o to też chodzi. Po wywrotce IMO też nie szalał tylko jechał swoje. Dla mnie neutralnie. Nie zaskoczył, ale też nie krytykowałbym go.

  • Rozumiem Twoją optykę, sam mam taki obiektyw, ale w szafie.
   On nie zrealizował planu na wyścig, planu swojego, planu swojego zespołu. Zespół jest rozczarowany jego postawą, bo to co miał zrobić, to bezpiecznie przejechać wyścig i zdobyć może jakieś punkciki.
   A on poczuł krew, i znów polecial na Marqueza. Naraża tym samym siebie na problemy podczas wyścigowej rehabilitacji.
   Jak go zobaczyłem na prowadzeniu, to wiedziałem co się święci. To nie czas na takie numery.

   • Poczuł krew ! Własnie to jest Marc Márquez ! Na tym to polega, kiedy jest okazja wykorzystaj ją ! ;)

    • no, sam Marquez pisze, że nie jest w 100% fit na szaleństwa a podpala się jak jakiś młokos. 4 wywrotki w weekend świetny program rehabilitacyjny. Miał fart, że znowu się nie połamał. w Barcelonie też mu każą się testowo sprawdzić głębokość żwiru….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
181 zapytań w 0,496 sek