Home / Gry / Konrad Łątka mistrzem VARBOS Polish League! (+wideo)

Konrad Łątka mistrzem VARBOS Polish League! (+wideo)

Zwycięstwo zawodnika Suzuki na torze w Assen zapewniło mu pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej na trzy rundy przed końcem sezonu! Tym samym Konrad zdobył nagrodę główną czyli hulajnogę elektryczną Frugal Dynamic od VARBOS!

Assen jako świątynia prędkości nie zawiodło – było naprawdę szybko. Emocji w tym wyścigu nie brakowało, ale to nie tylko za sprawą wspaniałej jazdy zawodników i bezpośrednich starć na torze. Był to bowiem pierwszy „match point” dla Konrada Łątki (Zzz_meczony).

Konrad od samego początku wykonywał swój plan w stu procentach. Krok pierwszy – zdobycie Pole Position. Krok drugi – wygranie wyścigu. O ile sam start nie wyszedł Konradowi najlepiej (spadł niemal na koniec stawki) tak już na drugim okrążeniu znalazł się na pierwszej pozycji dzięki pewnej, zdeterminowanej jeździe. Reszta wyścigu była dla niego formalnością. Zwycięstwo zdecydowanie zasłużone. Piękna jazda, zero błędów i ponad 30 sekund przewagi nad drugim zawodnikiem! Tym z kolei był Darek Godlewski, natomiast na najniższym stopniu na podium uplasował się Michał Pilichowski.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wróćmy jednak do triumfatora rozgrywek i to pomimo że do końca sezonu zostały jeszcze trzy wyścigi. Nie da się ukryć, że Konrad Łątka był jednym z faworytów rozgrywek VARBOS Polish League. Udowadniał to regularnie już od drugiej rundy wygrywając wyścig za wyścigiem i zdobywając ogromną ilość najszybszych okrążeń w kwalifikacjach i wyścigach. Niemal w każdym wyścigu jechał bezbłędnie, pewnie i niezwykle płynnie, a jeśli takowy błąd popełnił to zwykle nie był on kosztowny ze względu na kosmiczną przewagę nad resztą stawki jaką potrafił sobie wypracować. Konrad pokazał także, że jest nie tylko szybki ale również waleczny, choćby w Termas podczas fenomenalnego pojedynku z Jarkiem Jakubowskim. Nie ulega więc wątpliwości, że zawodnik Suzuki w pełni zasłużył na tytuł mistrza VARBOS Polish League oraz główną nagrodę w postaci hulajnogi Frugal Dynamic. Ogromne gratulacje!

Konrad Łątka: „Bardzo się cieszę ze zdobycia pierwszego miejsca w VARBOS Polish League, chciałbym podziękować przede wszystkim zawodnikom za fajną rywalizację, jak również firmie Varbos Ireland, Mateusz Kapusta „Gucio1846”, MOTOGP.PL, Scigacz.pl, Track Day Trener oraz Bartkowi Rucińskiemu dzięki którym mogliśmy tak miło spędzić czas na naszych wirtualnych motocyklach. Mam nadzieję, że liga będzie tylko rosła w siłę i już nie długo zobaczymy kolejnych bardzo szybkich zawodników, a tymczasem do zobaczenia na torze! :)”

Sezon trwa jednak dalej. Przed nami trzy wyścigi – Misano, Phillip Island i Mugello. Są to trzy tory które lubią chyba wszyscy zawodnicy, więc zapowiada się wyśmienita końcówka sezonu. Jesteśmy też przekonani, że Konrad pomimo ogólnego zwycięstwa nie odpuści szansy na zgarnięcie kolejnych zwycięstw. Kibicujcie!

Kliknij, aby pominąć reklamy

Poniżej znajduje się retransmisja z kwalifikacji i wyścigu, które komentował znany esportowcom Mateusz „Gucio1846” Kapusta”:

AUTOR: Gucio1846

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
126 zapytań w 1,143 sek