Home / Gry / MotoGP 23 – idealny moment do zagrania. Tanio!

MotoGP 23 – idealny moment do zagrania. Tanio!

Dla wszystkich wygłodniałych ścigania, okres zimowy to idealny moment na wypróbowanie gry MotoGP 23. Kiedy zbiegnie się on z dobrymi promocjami, sprawa zdaje się być jeszcze prostsza. 

Właśnie pojawiło się sporo promocji dzięki którym możecie sprawdzić oficjalną grę MotoGP 23. Posiadacze konsoli PlayStation mogą mieć nieco ułatwione zadanie, bowiem najnowsza odsłona wyścigów właśnie trafiła do PS Plus Extra. W tej sytuacji jeśli macie abonament to wypróbujecie grę w ramach subskrybcji, nie ponosząc dodatkowych kosztów. Jeśli posiadacie inny sprzęt do grania to nadal możecie tanio wyrwać tytuł, bowiem obecnie pojawiło się kilka bardzo solidnych przecen. Wersja PC na platformie Steam kosztuje obecnie tylko 109zł, a w oficjalnym sklepie Microsoftu posiadacze Xboxa mogą ją nabyć za 119zł. W tym roku jest to najlepszy i najtańszy moment żeby przetestować najnowsze wyścigi MotoGP 23.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jeśli nie pamiętacie co zawiera MotoGP 23 i jak się sprawuje to przypominamy:

 

 

AUTOR: Gucio1846

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
122 zapytań w 1,037 sek