Home / Inne / Daniel Bukowski najlepszym Polakiem w Europie

Daniel Bukowski najlepszym Polakiem w Europie

Daniel Bukowski zajął dziś siódme miejsce w mistrzostwach Europy klasy Supersport w Albacete. Po wczorajszych kwalifikacjach, gdy Daniel zajął czwarte miejsce liczyliśmy nawet na podium w dzisiejszym wyścigu. Niestety nasze opony nie pracowały dziś tak, jak życzyłby sobie tego nasz zawodnik, ale cieszymy się, że Daniel był najlepszym z Polaków. W wyścigu klasy Superstock 1000 dziewiąte miejsce zajął Marko Jerman. Andy Meklau po nieudanym starcie był dziś 14, przebijając się z samego końca stawki.

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:

Jestem zadowolony z postawy naszych zawodników w Albacete. Liczyliśmy na podium, ale w tak silnej stawce nasze dzisiejsze wyniki nie przynoszą nam wstydu. Daniel jeszcze raz pokazał, że jest najlepszym „Supersportem” w Polsce, Andy i Marko też spisali się dobrze. Teraz przed nami długa zima, ale już rozpoczynamy pracę nad dopięciem naszego programu na sezon 2013. Dziękuję wszystkim sponsorom i kibicom za wsparcie w tym roku, mam nadzieję, że za rok znów będziemy razem.

Supersport:

1 Jordi Torres

2 Oscar Climent

3 Jaroslav Cerny

4 Stefan Kerschbaumer

5  Daniel Bukowski

 

Superstock 1000:

1 Carmelo Morales

2 Ivan Silva

3 Xavier Fores

4 Adrian Bonastre

5 Kyle Smith

9 Marko Jerman

14 Andy Meklau 

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
160 zapytań w 1,535 sek