Home / WSBK / Barrier zadebiutuje na Jerez w klasie Superbike

Barrier zadebiutuje na Jerez w klasie Superbike

Podczas zbliżającej się ostatniej rundy sezonu World Superbike Championship, która odbędzie się na torze Jerez, wśród zawodników klasy Superbike, będziemy mogli dopingować kolejnego debiutanta. Będzie nim Sylvain Barrier, który podczas rundy na Magny–Cours zapewnił sobie mistrzowski tytuł klasy FIM Superstock 1000.

24 letni Francuz, podczas najbliższej rundy dołączy do Marco Melandriego oraz Chaza Daviesa i za sterami BMW S1000RR będzie walczył o swoje pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej mistrzostw świata.

Możliwość występu zapewnił mu zespół BMW Motorrad GoldBet Team, w barwach którego startował również w Superstockach. Dlatego też, w boksie znajdzie się jego ekipa mechaników wspierana przez BMW Motorrad HP RaceSupport.

„To jest naprawdę wspaniała wiadomość, jestem tym naprawdę podekscytowany, że BM<W dało mi szansę debiutu w World Superbike!” – powiedział Sylvain Barrier. „To jest dla mnie idealny prezent na moje 25 urodziny, które będę obchodził w niedziele w Jerez. Lata spędzone z zespołem BMW Motorrad GoldBet STK Team były niesamowite, a zbliżający się występ będzie kolejną atrakcją. To zawsze było moim celem, aby wystartować w World Superbike Championship i bardzo dziękuję BMW za umożliwienie mi tego. Dam z siebie wszystko co najlepsze, aby odpłacić BMW za możliwość występu. Nie mogę się już doczekać Jerez i jazdy na RR.”

AUTOR: migal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
146 zapytań w 1,586 sek