Home / WSBK / Haslam i Rea testowali drogową Hondę na Losail

Haslam i Rea testowali drogową Hondę na Losail

Pata Honda

Duet zespołu Pata Honda wybrał się w mijającym tygodniu do Kataru na tor Losail, by przetestować nowy motocykl Hondy z przeznaczeniem na drogi – Fireblade’a SP w wersji na 2014 rok. Prezentację i testy motocykla dla dziennikarzy zorganizował europejski oddział Hondy.

“Co za tydzień! To była świetna zabawa móc jeżdżąc na Losail z tymi wszystkimi dziennikarzami na Fireblade SP. To wspaniała maszyna, a tor pozwala mieć wiele frajdy. Przejechałem chyba około 300 okrążeń!” – mówił po powrocie z Kataru Leon Haslam.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Rea przyleciał na Losail prosto z Australii, gdzie spędział zimę. “Miałem uśmiech od ucha do ucha. Świetnie się bawiliśmy z Leonem, jego ojcem Ronem i kolegą z wyścigów TT – Johnem McGuinessem. Czasem wydaje mi się, że to najlepsza robota na świecie!” – dodał drugi z duetu Pata Honda, wracający po kontuzji Jonathan Rea.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
103 zapytań w 0,331 sek